INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulyana Ayzatulina vs. Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden
01.03.19 | Kwartfinale | Anastasia Detiuc | Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Ulyana Ayzatulina form & Anastasia Detiuc form
Ulyana Ayzatulina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.19 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.19 2e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.19 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
21.09.18 Halve finale | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.18 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.18 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.18 1e ronde | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brescia - Clay | ||||
04.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
17.05.18 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail |
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |