WEDSTRIJD
13.09.19 | Kwartfinale | Anastasia Nefedova | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-2 | W15 Lawrence | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Nefedova | Aneta Laboutkova | |
1e Service % | 28/44 (64%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 4/17 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/39 (56%) | 12/44 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anastasia Nefedova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Nefedova vs. Aneta Laboutkova - onderlinge wedstrijden
13.09.19 | Kwartfinale | Anastasia Nefedova | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Lawrence | Hard |
Anastasia Nefedova form & Aneta Laboutkova form
Anastasia Nefedova - laatste wedstrijden
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.22 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.01.22 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.22 Halve finale | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.22 Kwartfinale | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail |