WEDSTRIJD
05.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Nefedova | Jane Wasserson | 6-1, 6-1 | W25 Malibu | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Nefedova vs. Jane Wasserson - onderlinge wedstrijden
10.08.20 | 1e ronde | Anastasia Nefedova | Jane Wasserson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
05.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Nefedova | Jane Wasserson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Malibu | Hard |
Anastasia Nefedova form & Jane Wasserson form
Anastasia Nefedova - laatste wedstrijden
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.22 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.01.22 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.22 Halve finale | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.22 Kwartfinale | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Jane Wasserson - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 1-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Alexandra Anttila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Steffi Carruthers | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Lucianna Piedra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Laura Ashley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Al Nabhani | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Moore | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gracie Epps | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
24.04.19 Kwalif. | vs. Isabella Ruiz Buitrago | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Carla Lucero | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
19.12.17 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
18.10.17 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nastassja Burnett | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.09.17 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |