WEDSTRIJD
01.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Nefedova | Ying Zhang | 6-3, 7-64 | W25 Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Nefedova | Ying Zhang | |
1e Service % | 52/78 (67%) | 32/58 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/52 (60%) | 22/32 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/58 (45%) | 31/78 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-30 | ||
Anastasia Nefedova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Nefedova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Anastasia Nefedova | 1-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
3-1 | Ying Zhang | |
0-0 | ||
Anastasia Nefedova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-3 | Ying Zhang | |
0-0, 0-30 | ||
Anastasia Nefedova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0 | ||
Anastasia Nefedova | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Nefedova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Ying Zhang | |
0-0, 0-2, 3-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Nefedova vs. Ying Zhang - onderlinge wedstrijden
01.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Nefedova | Ying Zhang | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | W25 Tianjin | Hard |
Anastasia Nefedova form & Ying Zhang form
Anastasia Nefedova - laatste wedstrijden
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.22 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.01.22 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.22 Halve finale | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.22 Kwartfinale | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Ying Zhang - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |