WEDSTRIJD
31.05.19 | Kwartfinale | Anastasia Gasanova | Daria Mishina | 7-63, 7-5 | W25 Incheon | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Gasanova | Daria Mishina | |
1e Service % | 48/87 (55%) | 49/81 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/48 (58%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/39 (38%) | 9/32 (28%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/81 (58%) | 44/87 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/168 (54%) | 78/168 (46%) |
Dubbele fouten | 13 | 12 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Mishina | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Gasanova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Daria Mishina | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Gasanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-3 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-5 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Gasanova vs. Daria Mishina - onderlinge wedstrijden
31.05.19 | Kwartfinale | Anastasia Gasanova | Daria Mishina | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Incheon | Hard |
24.01.19 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Daria Mishina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Kazan | I. hard |
Anastasia Gasanova form & Daria Mishina form
Anastasia Gasanova - laatste wedstrijden
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Daria Mishina - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.20 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |