WEDSTRIJD
29.08.18 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Ksenia Palkina | 6-2, 1-6, 6-1 | Almaty | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Gasanova | Ksenia Palkina | |
1e Service % | 39/67 (58%) | 44/79 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/39 (59%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/28 (32%) | 10/35 (29%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/79 (57%) | 35/67 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/146 (53%) | 69/146 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-2 | Ksenia Palkina | |
1-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Gasanova | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Anastasia Gasanova | 4-0 | |
Anastasia Gasanova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Gasanova vs. Ksenia Palkina - onderlinge wedstrijden
29.08.18 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Ksenia Palkina | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Almaty | Clay |
16.02.15 | 1e ronde van de kwal. | Ksenia Palkina | Anastasia Gasanova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
Anastasia Gasanova form & Ksenia Palkina form
Anastasia Gasanova - laatste wedstrijden
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ksenia Palkina - laatste wedstrijden
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 St. - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |