WEDSTRIJD
30.05.19 | 1e ronde | Anastasia Grymalska | Shuyue Ma | 6-3, 6-1 | W25 Grado | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Grymalska | Shuyue Ma | |
1e Service % | 35/48 (73%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/35 (57%) | 14/33 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/57 (65%) | 21/48 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Grymalska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Grymalska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Grymalska vs. Shuyue Ma - onderlinge wedstrijden
30.05.19 | 1e ronde | Anastasia Grymalska | Shuyue Ma | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Grado | Clay |
Anastasia Grymalska form & Shuyue Ma form
Anastasia Grymalska - laatste wedstrijden
W15 Pescara - Clay | ||||
06.08.22 Finale | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.22 Halve finale | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.22 Kwartfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
08.08.21 Finale | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.21 Halve finale | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
26.06.21 Halve finale | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |