WEDSTRIJD
10.07.19 | 1e ronde | Anastasia Iamachkine | Camila Antonella Neyra | 6-1, 6-0 | W15 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Iamachkine | Camila Antonella Neyra | |
1e Service % | 26/42 (62%) | 38/51 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 13/38 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/51 (67%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Iamachkine | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Iamachkine | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anastasia Iamachkine | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Anastasia Iamachkine | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
Anastasia Iamachkine | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0 | ||
Anastasia Iamachkine | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
02.11.00, 23 Jaar
02.11.00, 23 Jaar
Anastasia Iamachkine vs. Camila Antonella Neyra - onderlinge wedstrijden
10.07.19 | 1e ronde | Anastasia Iamachkine | Camila Antonella Neyra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Lima | Clay |
Anastasia Iamachkine form & Camila Antonella Neyra form
Anastasia Iamachkine - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-3, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Davis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Bissett | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 2e ronde | vs. Alian Zack | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 2e ronde | vs. Veronika Kulhava | 6-1, 4-1, Veronika Kulhava - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Anna Zyryanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Camila Antonella Neyra - laatste wedstrijden
W25 Cordoba - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Coletti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Villa - Clay | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daniela Frascini | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Josefina Zarza | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nahiara Garcia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 Kwalif. | vs. Paula Corbalan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rocio Daniela Merlo | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 La - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Dolores Molina Portela | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Camila Romero | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Zora Hudson | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Valeria Lloclla | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fatima Nemi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 Kwalif. | vs. Leslie Espinoza | 7-5, 3-0, Leslie Espinoza - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Echevarria | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Villa Dolores - Clay | ||||
16.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Paulina Jastrzebska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jazmin Bonita Ribiski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Milagros Jaime | 7-5, 6-70, 6-71 | wedstrijd detail |