WEDSTRIJD
01.11.19 | Kwartfinale | Anastasia Kulikova | Ekaterina Kazionova | 6-1, 1-0, - scratch | W15 Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Kulikova | Ekaterina Kazionova | |
1e Service % | 13/21 (62%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/13 (85%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/8 (88%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/30 (60%) | 3/21 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 36/51 (71%) | 15/51 (29%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ekaterina Kazionova | |
Anastasia Kulikova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-0 | |
0-0, 15-30 | ||
5-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Kulikova vs. Ekaterina Kazionova - onderlinge wedstrijden
01.11.19 | Kwartfinale | Anastasia Kulikova | Ekaterina Kazionova | 6-1, 1-0, Ekaterina Kazionova - scratch | wedstrijd detail | W15 Stockholm | I. hard |
04.08.19 | Finale | Anastasia Kulikova | Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Savitaipale | Clay |
21.11.17 | 1e ronde | Anastasia Kulikova | Ekaterina Kazionova | Ekaterina Kazionova - niet aangetreden | wedstrijd detail | Minsk | I. hard |
Anastasia Kulikova form & Ekaterina Kazionova form
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |