WEDSTRIJD
23.05.19 | 2e ronde | Anastasia Kulikova | Gemma Lairon Navarro | 6-3, 3-6, 6-3 | W15 Cantanhede | Carpet |
STATISTIEKEN
Anastasia Kulikova | Gemma Lairon Navarro | |
1e Service % | 56/85 (66%) | 58/80 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/56 (70%) | 38/58 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/80 (46%) | 33/85 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/165 (54%) | 76/165 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Kulikova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Kulikova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Kulikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Kulikova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Kulikova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Kulikova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Kulikova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gemma Lairon Navarro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Kulikova vs. Gemma Lairon Navarro - onderlinge wedstrijden
23.05.19 | 2e ronde | Anastasia Kulikova | Gemma Lairon Navarro | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cantanhede | Carpet |
Anastasia Kulikova form & Gemma Lairon Navarro form
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Gemma Lairon Navarro - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Marco Mas | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taisia Yakunina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Lohoff | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |