WEDSTRIJD
03.11.20 | 1e ronde | Anastasia Kulikova | Maria Toma | 6-2, 6-1 | W15 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Kulikova | Maria Toma | |
1e Service % | 28/37 (76%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 6/23 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 10/37 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Kulikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Kulikova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Kulikova vs. Maria Toma - onderlinge wedstrijden
03.11.20 | 1e ronde | Anastasia Kulikova | Maria Toma | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Ortisei | I. hard |
Anastasia Kulikova form & Maria Toma form
Anastasia Kulikova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Toma - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |