WEDSTRIJD
18.07.16 | Kwalif. | Anastasia Nefedova (1997) | Karina Kalkenova | 6-3, 7-5 | Astana | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
17.10.97, 26 Jaar
17.10.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
15.12.97, 26 Jaar
15.12.97, 26 Jaar
Anastasia Nefedova (1997) vs. Karina Kalkenova - onderlinge wedstrijden
18.07.16 | Kwalif. | Anastasia Nefedova (1997) | Karina Kalkenova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Astana | Hard |
Anastasia Nefedova (1997) form & Karina Kalkenova form
Anastasia Nefedova (1997) - laatste wedstrijden
Shymkent - Clay | ||||
24.09.18 1e ronde | vs. Ania Hertel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.18 Kwalif. | vs. Angelina Folts | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 Kwalif. | vs. Sofia Sharonova | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
12.09.18 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde | vs. Gabriella Akopian | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.18 Kwalif. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Titova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Shaydullina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
29.07.18 Kwalif. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
25.07.16 Kwalif. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Lusine Avanesyan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.16 Kwalif. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
27.06.16 Kwalif. | vs. Natalia Belova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Kuksina | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Zhuravleva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 1-5, - Anastasia Nefedova (1997) - scratch | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
03.06.16 Kwartfinale | vs. Kateryna Popova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.16 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 3-0, Sofia Dmitrieva - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.16 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Olga Terteac | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Khimki - I. hard | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Galiy | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
18.01.16 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Karina Kalkenova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |