India
07.12.02, 21 Jaar
07.12.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sanjana Aiereddy vs. Anastasia Piangerelli - onderlinge wedstrijden
03.12.18 | Kwalif. | Anastasia Piangerelli | Sanjana Aiereddy | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Cairo | Clay |
Sanjana Aiereddy form & Anastasia Piangerelli form
Sanjana Aiereddy - laatste wedstrijden
W15 Hua - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Garcia Portero | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
03.12.18 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nermeen Shawky | Nermeen Shawky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Maria Patrascu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Piangerelli - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |