INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denisa Hindova vs. Anastasia Pribylova - onderlinge wedstrijden
13.02.19 | 1e ronde | Anastasia Pribylova | Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Denisa Hindova form & Anastasia Pribylova form
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Anastasia Pribylova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.21 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |