WEDSTRIJD
15.08.18 | 2e ronde | Anastasia Shaulskaya | Martina Capurro Taborda | 6-77, 6-2, 6-2 | Guayaquil | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Shaulskaya | Martina Capurro Taborda | |
1e Service % | 62/91 (68%) | 69/108 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/62 (58%) | 32/69 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/29 (34%) | 14/39 (36%) |
Benutte Breakpoints | 11/19 (58%) | 7/10 (70%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 62/108 (57%) | 45/91 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/199 (54%) | 91/199 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Shaulskaya | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Anastasia Shaulskaya | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 6-6 | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
2 | ||
0-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0 | ||
3-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Shaulskaya | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Shaulskaya | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Shaulskaya vs. Martina Capurro Taborda - onderlinge wedstrijden
15.08.18 | 2e ronde | Anastasia Shaulskaya | Martina Capurro Taborda | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Guayaquil | Clay |
Anastasia Shaulskaya form & Martina Capurro Taborda form
Anastasia Shaulskaya - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.19 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Campinas - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
07.12.18 Kwartfinale | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.18 2e ronde | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.18 1e ronde | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
30.11.18 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.18 2e ronde | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
25.11.18 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.18 Halve finale | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.18 Kwartfinale | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.18 2e ronde | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Martina Capurro Taborda - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |