WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Anastasia Sukhotina | Andjela Jocovic | 6-1, 7-5 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Sukhotina | Andjela Jocovic | |
1e Service % | 36/61 (59%) | 31/59 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 21/31 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 4/28 (14%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Sukhotina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anastasia Sukhotina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Sukhotina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Sukhotina | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0 | ||
Anastasia Sukhotina | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Sukhotina | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Andjela Jocovic | |
Anastasia Sukhotina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Anastasia Sukhotina vs. Andjela Jocovic - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Anastasia Sukhotina | Andjela Jocovic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Anastasia Sukhotina form & Andjela Jocovic form
Anastasia Sukhotina - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |