Poland
14.01.00, 24 Jaar
14.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Karolina Jaskiewicz vs. Anastasia Sukhotina - onderlinge wedstrijden
07.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Anastasia Sukhotina | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Karolina Jaskiewicz form & Anastasia Sukhotina form
Karolina Jaskiewicz - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Kwalif. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.07.20 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Anastasia Sukhotina - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 2e ronde | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |