WEDSTRIJD
16.01.20 | 2e ronde | Anastasia Sysoeva | Anastasia Kuprina | 6-3, 6-1 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Sysoeva | Anastasia Kuprina | |
1e Service % | 36/49 (73%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/22 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/60 (60%) | 18/49 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/109 (61%) | 42/109 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Kuprina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Sysoeva | 0-1 | |
0-0 | ||
Anastasia Sysoeva | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
2-2 | Anastasia Kuprina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Anastasia Sysoeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-3 | Anastasia Kuprina | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 4-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Anastasia Kuprina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Sysoeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Anastasia Kuprina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Sysoeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Kuprina | |
0-0, 15-15 | ||
Anastasia Sysoeva | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anastasia Kuprina | |
Anastasia Sysoeva | 5-1 | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
13.12.95, 28 Jaar
13.12.95, 28 Jaar
Anastasia Sysoeva vs. Anastasia Kuprina - onderlinge wedstrijden
16.01.20 | 2e ronde | Anastasia Sysoeva | Anastasia Kuprina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Anastasia Sysoeva form & Anastasia Kuprina form
Anastasia Sysoeva - laatste wedstrijden
W25 Boca - Clay | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 Kwalif. | vs. Paris Corley | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Erika Wichin Cheng | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Maria Kononova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Fenni Lian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Cooper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Kendra Bunch | 6-77, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-72, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Ichino Horikawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Anastasia Burobina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Bianca Behulova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
13.01.22 2e ronde | vs. Vera Lapko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Samantha Crawford | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 7-5, 6-72, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lexington Reed | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail |
Anastasia Kuprina - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Daianne Hayashida | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Vilena Petrova | 3-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kadagidze | 6-2, 3-2, Anna Kadagidze - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
03.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Massardo Brain | Florencia Massardo Brain - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.10.18 Kwalif. | vs. Ekaterina Oborina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Muazzez Demirci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 Kwalif. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Shyianok | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |