WEDSTRIJD
20.10.20 | Kwalif. | Anastasia Tikhonova | Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Tikhonova | Veronika Pepelyaeva | |
1e Service % | 29/48 (60%) | 26/51 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/29 (55%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 5/25 (20%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/51 (65%) | 21/48 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.08.01, 22 Jaar
03.08.01, 22 Jaar
Anastasia Tikhonova vs. Veronika Pepelyaeva - onderlinge wedstrijden
20.10.20 | Kwalif. | Anastasia Tikhonova | Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
01.05.19 | 1e ronde | Anastasia Tikhonova | Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Khimki | I. hard |
Anastasia Tikhonova form & Veronika Pepelyaeva form
Anastasia Tikhonova - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Veronika Pepelyaeva - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |