INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Pribylova vs. Anastasia Vdovenco - onderlinge wedstrijden
14.03.19 | 2e ronde | Anastasia Vdovenco | Anna Pribylova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anna Pribylova form & Anastasia Vdovenco form
Anna Pribylova - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.10.19 Halve finale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Vdovenco - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
16.05.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |