WEDSTRIJD
11.04.19 | 2e ronde | Anastasia Zakharova | Gyulnara Nazarova | 6-4, 6-0 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zakharova | Gyulnara Nazarova | |
1e Service % | 39/58 (67%) | 37/61 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 21/58 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zakharova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zakharova vs. Gyulnara Nazarova - onderlinge wedstrijden
19.04.19 | Kwartfinale | Anastasia Zakharova | Gyulnara Nazarova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
11.04.19 | 2e ronde | Anastasia Zakharova | Gyulnara Nazarova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Anastasia Zakharova form & Gyulnara Nazarova form
Anastasia Zakharova - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Gyulnara Nazarova - laatste wedstrijden
W25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - scratch | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
22.09.18 Finale | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 Halve finale | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |