WEDSTRIJD
20.04.19 | Halve finale | Anastasia Zakharova | Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zakharova | Tamara Curovic | |
1e Service % | 39/60 (65%) | 43/70 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/39 (64%) | 17/43 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/70 (56%) | 27/60 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zakharova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Zakharova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Zakharova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zakharova vs. Tamara Curovic - onderlinge wedstrijden
21.09.19 | Halve finale | Tamara Curovic | Anastasia Zakharova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
14.09.19 | Halve finale | Anastasia Zakharova | Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
20.04.19 | Halve finale | Anastasia Zakharova | Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
23.02.19 | Halve finale | Anastasia Zakharova | Tamara Curovic | 6-2, 2-2, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Anastasia Zakharova form & Tamara Curovic form
Anastasia Zakharova - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |