WEDSTRIJD
18.04.19 | 2e ronde | Anastasia Zakharova | Yasmina Karimjanova | 6-4, 6-2 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zakharova | Yasmina Karimjanova | |
1e Service % | 38/54 (70%) | 28/59 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 20/54 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
2 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yasmina Karimjanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yasmina Karimjanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Yasmina Karimjanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Yasmina Karimjanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zakharova vs. Yasmina Karimjanova - onderlinge wedstrijden
18.04.19 | 2e ronde | Anastasia Zakharova | Yasmina Karimjanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Anastasia Zakharova form & Yasmina Karimjanova form
Anastasia Zakharova - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Yasmina Karimjanova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Yuliya Klimova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Maria Krupenina | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karyna Kachur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Saisai Zheng | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Nikiforova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
10.09.18 1e ronde | vs. Vlada Koval | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Ostrovskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 Kwalif. | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Muslima Akhunova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.04.18 2e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.18 1e ronde | vs. Blanca Puig Caballero | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
10.04.18 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 Kwalif. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Solnyshkina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Polina Merenkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
21.06.17 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |