WEDSTRIJD
10.07.18 | 1e ronde | Anastasia Zarycka | Sherazad Reix | 6-0, 6-2 | Torino | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Zarycka | Sherazad Reix | |
1e Service % | 34/49 (69%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/43 (60%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sherazad Reix | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sherazad Reix | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zarycka vs. Sherazad Reix - onderlinge wedstrijden
10.07.18 | 1e ronde | Anastasia Zarycka | Sherazad Reix | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Torino | Clay |
Anastasia Zarycka form & Sherazad Reix form
Anastasia Zarycka - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail |
Sherazad Reix - laatste wedstrijden
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-2, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-2, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Alize Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 0-1, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 Kwalif. | vs. Victoria Allen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
22.01.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
02.11.18 Kwartfinale | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 2e ronde | vs. Pamela Montez | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 4-6, 0-4, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
19.10.18 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.18 2e ronde | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.18 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
05.10.18 Kwartfinale | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.18 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Clermont Ferrand - I. hard | ||||
28.09.18 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Julie Gervais | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |