INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stefania Rubini vs. Anastasia Zarycka - onderlinge wedstrijden
21.09.18 | Kwartfinale | Anastasia Zarycka | Stefania Rubini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
12.10.17 | 2e ronde | Anastasia Zarycka | Stefania Rubini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Stefania Rubini form & Anastasia Zarycka form
Stefania Rubini - laatste wedstrijden
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail |
Anastasia Zarycka - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail |