WEDSTRIJD
26.07.19 | Kwartfinale | Anastasija Sevastova | Irina Maria Bara | 7-63, 6-2 | Jurmala | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasija Sevastova | Irina Maria Bara | |
1e Service % | 51/85 (60%) | 50/70 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/51 (57%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/34 (50%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/70 (56%) | 39/85 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/155 (55%) | 70/155 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasija Sevastova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Anastasija Sevastova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasija Sevastova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasija Sevastova vs. Irina Maria Bara - onderlinge wedstrijden
26.07.19 | Kwartfinale | Anastasija Sevastova | Irina Maria Bara | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | Jurmala | Clay |
26.07.18 | 2e ronde | Anastasija Sevastova | Irina Maria Bara | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | Moscow | Clay |
Anastasija Sevastova form & Irina Maria Bara form
Anastasija Sevastova - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 2-1, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 6-75, 2-0, Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Magda Linette | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Ann Li | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.10.21 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 1-2, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
02.08.21 1e ronde | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.21 3e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 6-71, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Zarina Diyas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.21 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-2, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.06.21 2e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail |
Irina Maria Bara - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail |