WEDSTRIJD
18.06.19 | 1e ronde | Anastasija Sevastova | Varvara Lepchenko | 6-3, 7-65 | Mallorca | Grass |
STATISTIEKEN
Anastasija Sevastova | Varvara Lepchenko | |
1e Service % | 38/73 (52%) | 47/65 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/35 (49%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/65 (51%) | 31/73 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasija Sevastova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasija Sevastova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Varvara Lepchenko | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasija Sevastova vs. Varvara Lepchenko - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | 1e ronde | Anastasija Sevastova | Varvara Lepchenko | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Mallorca | Grass |
16.01.18 | 1e ronde | Anastasija Sevastova | Varvara Lepchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
22.06.17 | 2e ronde | Anastasija Sevastova | Varvara Lepchenko | 6-72, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Mallorca | Grass |
23.03.10 | Kwalif. | Varvara Lepchenko | Anastasija Sevastova | 6-1, 3-0, Varvara Lepchenko - scratch | wedstrijd detail | Miami | Hard |
Anastasija Sevastova form & Varvara Lepchenko form
Anastasija Sevastova - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 2-1, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 6-75, 2-0, Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Magda Linette | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Ann Li | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.10.21 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 1-2, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
02.08.21 1e ronde | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.21 3e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 6-71, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Zarina Diyas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.21 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-2, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.06.21 2e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail |
Varvara Lepchenko - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Boca - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Sara Daavettila | 2-6, 0-2, - Varvara Lepchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Iva Jovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Shannon Lam | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Solana Sierra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 7-66, 2-0, Whitney Osuigwe - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Romina Ccuno | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |