WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Anastasiya Komardina | Anhzelika Isaeva | 6-4, 6-1 | W25 Arad | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasiya Komardina | Anhzelika Isaeva | |
1e Service % | 32/45 (71%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 13/37 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/13 (31%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/53 (62%) | 20/45 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasiya Komardina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anastasiya Komardina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Komardina | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Komardina | 2-4 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Komardina | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasiya Komardina | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Anastasiya Komardina | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasiya Komardina vs. Anhzelika Isaeva - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Anastasiya Komardina | Anhzelika Isaeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Arad | Clay |
Anastasiya Komardina form & Anhzelika Isaeva form
Anastasiya Komardina - laatste wedstrijden
W25 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
14.09.20 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
21.08.20 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.08.20 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Anhzelika Isaeva - laatste wedstrijden
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
27.02.22 Finale | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.22 Halve finale | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail |