Romania
01.01.01, 23 Jaar
01.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
22.04.98, 25 Jaar
22.04.98, 25 Jaar
Andreea Velcea vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Andreea Velcea form & Anastasiya Mulder-Syrovatskaia form
Andreea Velcea - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - scratch | wedstrijd detail |
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-4, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Tanqueiro | Madalena Tanqueiro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aurelia Scotti | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 Kwalif. | vs. Chloe Compson | 4-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Maria Ines Fonte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Haren - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
21.08.18 Kwalif. | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Polanska | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Catherine Gulihur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.01.18 1e ronde | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.18 Kwalif. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yvette Erika Krauss | 3-6, 0-3, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Schoonhoven - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Jillissen | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |