WEDSTRIJD
16.07.19 | Kwalif. | Anastasiya Poplavska | Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 4-3, - scratch | W25 Palmela | Hard |
STATISTIEKEN
Anastasiya Poplavska | Ainhoa Atucha Gomez | |
1e Service % | 45/68 (66%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/45 (60%) | 17/31 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/23 (35%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/50 (54%) | 33/68 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/118 (53%) | 56/118 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Poplavska | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0 | ||
Anastasiya Poplavska | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Poplavska | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Ainhoa Atucha Gomez | |
Anastasiya Poplavska | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ainhoa Atucha Gomez | |
Anastasiya Poplavska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0 | ||
Anastasiya Poplavska | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Ainhoa Atucha Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasiya Poplavska vs. Ainhoa Atucha Gomez - onderlinge wedstrijden
23.09.19 | Kwalif. | Ainhoa Atucha Gomez | Anastasiya Poplavska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Caldas | Hard |
16.07.19 | Kwalif. | Anastasiya Poplavska | Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 4-3, Ainhoa Atucha Gomez - scratch | wedstrijd detail | W25 Palmela | Hard |
Anastasiya Poplavska form & Ainhoa Atucha Gomez form
Anastasiya Poplavska - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | - | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ainhoa Atucha Gomez - laatste wedstrijden
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 Kwalif. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail |