INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Agustina Chlpac vs. Anastasiya Shoshyna - onderlinge wedstrijden
14.11.18 | 1e ronde | Anastasiya Shoshyna | Agustina Chlpac | Anastasiya Shoshyna - niet aangetreden | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Agustina Chlpac form & Anastasiya Shoshyna form
Agustina Chlpac - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Shoshyna - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail |