Slovakia
29.03.00, 24 Jaar
29.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kiara Petrovicka vs. Anastasiya Shoshyna - onderlinge wedstrijden
07.11.18 | 1e ronde | Anastasiya Shoshyna | Kiara Petrovicka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Kiara Petrovicka form & Anastasiya Shoshyna form
Kiara Petrovicka - laatste wedstrijden
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 Kwalif. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
05.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 Kwalif. | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.18 Kwalif. | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
20.09.18 2e ronde | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Haren - Clay | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - scratch | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Shoshyna - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail |