Kazakhstan
15.12.97, 26 Jaar
15.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
03.06.01, 22 Jaar
03.06.01, 22 Jaar
Karina Kalkenova vs. Anastasiya Zaharova - onderlinge wedstrijden
20.09.16 | 1e ronde | Anastasiya Zaharova | Karina Kalkenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Shymkent | Clay |
Karina Kalkenova form & Anastasiya Zaharova form
Karina Kalkenova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Zaharova - laatste wedstrijden
Shymkent - Clay | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
21.09.16 2e ronde | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.16 1e ronde | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Sabina Latypova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
12.10.15 1e ronde | vs. Jamilya Sadykzhanova | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
05.10.15 1e ronde | vs. Ksenija Sharifova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Ekaterina Grinevich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |