WEDSTRIJD
31.07.20 | 1e ronde | Andjela Jocovic | Elena Milovanovic | 7-5, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andjela Jocovic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Andjela Jocovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Andjela Jocovic | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 30-0 | ||
Andjela Jocovic | 2-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
4-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40 | ||
4-5 | Elena Milovanovic | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Andjela Jocovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-5 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Andjela Jocovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Andjela Jocovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andjela Jocovic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Elena Milovanovic | |
0-0 | ||
Andjela Jocovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
5-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Andjela Jocovic vs. Elena Milovanovic - onderlinge wedstrijden
01.06.21 | 1e ronde | Elena Milovanovic | Andjela Jocovic | 3-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Banja | Clay |
31.07.20 | 1e ronde | Andjela Jocovic | Elena Milovanovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
04.06.18 | Kwalif. | Andjela Jocovic | Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
Andjela Jocovic form & Elena Milovanovic form
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Elena Milovanovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |