WEDSTRIJD
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Andjela Jocovic | Elisa Andrea Camerano | 1-1, - scratch | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Andjela Jocovic vs. Elisa Andrea Camerano - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Andjela Jocovic | Elisa Andrea Camerano | 1-1, Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Andjela Jocovic form & Elisa Andrea Camerano form
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Elisa Andrea Camerano - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.22 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.22 Kwartfinale | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |