WEDSTRIJD
16.09.19 | Kwalif. | Andre Lukosiute | Natasha Fourouclas | 6-4, 3-6, 10-2 | W25 Roehampton | Hard |
STATISTIEKEN
Andre Lukosiute | Natasha Fourouclas | |
1e Service % | 42/62 (68%) | 50/70 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/70 (47%) | 27/62 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/132 (52%) | 64/132 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andre Lukosiute vs. Natasha Fourouclas - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | Kwalif. | Andre Lukosiute | Natasha Fourouclas | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | W25 Roehampton | Hard |
Andre Lukosiute form & Natasha Fourouclas form
Andre Lukosiute - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Natasha Fourouclas - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pitak | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.06.19 Kwalif. | vs. Audrey Dabomve | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Berrendorf | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Borecka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.15 Kwalif. | vs. Daiana Negreanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
06.07.15 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.15 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Shkudun | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |