INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andre Lukosiute vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
21.10.19 | Kwalif. | Andre Lukosiute | Sara Lanca | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Andre Lukosiute form & Sara Lanca form
Andre Lukosiute - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |