WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde | Andrea Agostina Farulla Di Palma | Diana Chehoudi | 5-2, - scratch | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Agostina Farulla Di Palma | Diana Chehoudi | |
1e Service % | 12/24 (50%) | 12/25 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 8/12 (67%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/25 (60%) | 10/24 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 29/49 (59%) | 20/49 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Diana Chehoudi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Agostina Farulla Di Palma | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
- scratch |
Argentina
04.10.00, 23 Jaar
04.10.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
23.04.98, 25 Jaar
13928 $
23.04.98, 25 Jaar
13928 $
Andrea Agostina Farulla Di Palma vs. Diana Chehoudi - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Andrea Agostina Farulla Di Palma | Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Andrea Agostina Farulla Di Palma form & Diana Chehoudi form
Andrea Agostina Farulla Di Palma - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Romana Cisovska | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Rizzolo | 6-0, 5-0, Kayla Rizzolo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Eduarda Piai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Julieta Estable | 7-5, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.07.19 Halve finale | vs. Louise Brunskog | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Diana Khodan | 6-1, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Diana Chehoudi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | - Diana Chehoudi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.03.22 1e ronde | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |