WEDSTRIJD
14.10.19 | Kwalif. | Andrea Gamiz | Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 1-6, 10-4 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Gamiz | Irene Burillo Escorihuela | |
1e Service % | 53/68 (78%) | 40/53 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/53 (55%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 5/13 (38%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/53 (51%) | 32/68 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/121 (52%) | 58/121 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-15 | ||
Andrea Gamiz | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Andrea Gamiz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 0-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-5 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Gamiz vs. Irene Burillo Escorihuela - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Andrea Gamiz | Irene Burillo Escorihuela | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
14.10.19 | Kwalif. | Andrea Gamiz | Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
06.12.17 | 1e ronde | Irene Burillo Escorihuela | Andrea Gamiz | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | Nules | Clay |
10.04.17 | Kwalif. | Andrea Gamiz | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Andrea Gamiz form & Irene Burillo Escorihuela form
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Irene Burillo Escorihuela - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |