WEDSTRIJD
26.09.18 | 1e ronde | Andrea Gamiz | Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-4, 6-2 | Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Gamiz | Valentini Grammatikopoulou | |
1e Service % | 57/85 (67%) | 62/92 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/57 (65%) | 33/62 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/92 (49%) | 35/85 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP] | ||
0-2 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-4 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Gamiz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Andrea Gamiz | 3-5 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Gamiz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Valentini Grammatikopoulou | |
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
Andrea Gamiz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Gamiz vs. Valentini Grammatikopoulou - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Valentini Grammatikopoulou | Andrea Gamiz | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Colina | Clay |
26.09.18 | 1e ronde | Andrea Gamiz | Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Valencia | Clay |
Andrea Gamiz form & Valentini Grammatikopoulou form
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Valentini Grammatikopoulou - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |