WEDSTRIJD
01.08.18 | 2e ronde | Andrea Lazaro Garcia | Olga Saez Larra | 7-5, 4-6, 6-3 | El Espinar | Hard |
STATISTIEKEN
Andrea Lazaro Garcia | Olga Saez Larra | |
1e Service % | 57/98 (58%) | 56/99 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/57 (72%) | 35/56 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/41 (41%) | 18/43 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/99 (46%) | 40/98 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/197 (53%) | 93/197 (47%) |
Dubbele fouten | 9 | 7 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-2 | Olga Saez Larra | |
3-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-40 | ||
4-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Lazaro Garcia vs. Olga Saez Larra - onderlinge wedstrijden
10.09.20 | 2e ronde | Andrea Lazaro Garcia | Olga Saez Larra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Figueira | Hard |
03.09.19 | 1e ronde | Olga Saez Larra | Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay |
17.10.18 | 2e ronde | Andrea Lazaro Garcia | Olga Saez Larra | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | Seville | Clay |
01.08.18 | 2e ronde | Andrea Lazaro Garcia | Olga Saez Larra | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | El Espinar | Hard |
13.07.18 | Kwartfinale | Olga Saez Larra | Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Getxo | Clay |
28.10.13 | 2e ronde | Olga Saez Larra | Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Benicarlo | Clay |
Andrea Lazaro Garcia form & Olga Saez Larra form
Andrea Lazaro Garcia - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Olga Saez Larra - laatste wedstrijden
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
21.04.21 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |