WEDSTRIJD
31.10.20 | Kwartfinale | Andreea Rosca | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Rosca | Laura Schaeder | |
1e Service % | 32/51 (63%) | 30/51 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/32 (56%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 19/51 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Rosca vs. Laura Schaeder - onderlinge wedstrijden
31.10.20 | Kwartfinale | Andreea Rosca | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
14.09.19 | Halve finale | Laura Schaeder | Andreea Rosca | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Focsani | Clay |
Andreea Rosca form & Laura Schaeder form
Andreea Rosca - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |