WEDSTRIJD
27.02.20 | 2e ronde | Andreea Rosca | Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-60 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Rosca | Miriam Kolodziejova | |
1e Service % | 63/86 (73%) | 55/74 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/63 (54%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/74 (53%) | 40/86 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0 | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
2-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Miriam Kolodziejova | |
Andreea Rosca | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
5-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-15 | ||
Andreea Rosca | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Rosca vs. Miriam Kolodziejova - onderlinge wedstrijden
11.04.21 | Finale | Andreea Rosca | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
27.02.20 | 2e ronde | Andreea Rosca | Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
14.01.18 | Finale | Andreea Rosca | Miriam Kolodziejova | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Andreea Rosca form & Miriam Kolodziejova form
Andreea Rosca - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |