WEDSTRIJD
30.10.20 | 2e ronde | Andreea Rosca | Ziva Falkner | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Rosca | Ziva Falkner | |
1e Service % | 26/40 (65%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/26 (69%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/36 (72%) | 14/40 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Rosca vs. Ziva Falkner - onderlinge wedstrijden
30.10.20 | 2e ronde | Andreea Rosca | Ziva Falkner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
15.09.20 | 1e ronde | Andreea Rosca | Ziva Falkner | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Zagreb | Clay |
Andreea Rosca form & Ziva Falkner form
Andreea Rosca - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Ziva Falkner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | - Ziva Falkner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |