WEDSTRIJD
03.04.19 | Kwalif. | Andreea Ghitescu | Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-2 | W25 Jackson | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Ghitescu vs. Yuliia Starodubtseva - onderlinge wedstrijden
03.04.19 | Kwalif. | Andreea Ghitescu | Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Jackson | Clay |
Andreea Ghitescu form & Yuliia Starodubtseva form
Andreea Ghitescu - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.11.19 Halve finale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
13.06.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Yuliia Starodubtseva - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Francesca Jones | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Elizabeth Mandlik | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ann Li | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Jessie Aney | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |