WEDSTRIJD
30.01.20 | 2e ronde | Andreea Prisacariu | Julyette Steur | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Prisacariu | Julyette Steur | |
1e Service % | 31/44 (70%) | 32/56 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/56 (61%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Julyette Steur | |
0-0 | ||
Andreea Prisacariu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Julyette Steur | |
0-0 | ||
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0 | ||
Andreea Prisacariu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-2 | Julyette Steur | |
0-0 | ||
Andreea Prisacariu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Prisacariu vs. Julyette Steur - onderlinge wedstrijden
30.01.20 | 2e ronde | Andreea Prisacariu | Julyette Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Andreea Prisacariu form & Julyette Steur form
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Julyette Steur - laatste wedstrijden
W60+H La - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.06.20 1e ronde | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.20 1e ronde | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |