WEDSTRIJD
30.09.18 | Kwalif. | Andreia Beberechi | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | Herzlia | Hard |
STATISTIEKEN
Romania
17.02.97, 27 Jaar
17.02.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Andreia Beberechi vs. Mika Dagan Fruchtman - onderlinge wedstrijden
30.09.18 | Kwalif. | Andreia Beberechi | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Herzlia | Hard |
Andreia Beberechi form & Mika Dagan Fruchtman form
Andreia Beberechi - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
13.10.19 Kwalif. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - scratch | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - scratch | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.07.18 Kwalif. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - scratch | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
02.05.18 1e ronde | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
25.04.18 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.18 Kwalif. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Mika Dagan Fruchtman - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.10.22 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 Halve finale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.09.22 2e ronde | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |