WEDSTRIJD
01.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Andrina Peer | Lara Schmidt | - niet aangetreden | Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
28.04.98, 25 Jaar
28.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Andrina Peer vs. Lara Schmidt - onderlinge wedstrijden
01.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Andrina Peer | Lara Schmidt | Lara Schmidt - niet aangetreden | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
Andrina Peer form & Lara Schmidt form
Andrina Peer - laatste wedstrijden
Ortisei - I. hard | ||||
17.12.18 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.18 Kwalif. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons - Clay | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Biella - Clay | ||||
30.07.18 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
16.07.18 1e ronde | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Verbier - Clay | ||||
25.06.18 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Klosters - Clay | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gothenburg - Clay | ||||
14.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
19.02.18 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Lara Schmidt - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - scratch | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |