WEDSTRIJD
02.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Aneta Kladivova | Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-0 | W15 Curtea | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Aneta Kladivova vs. Georgiana Ruhrig - onderlinge wedstrijden
02.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Aneta Kladivova | Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Curtea | Clay |
Aneta Kladivova form & Georgiana Ruhrig form
Aneta Kladivova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail |
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |