WEDSTRIJD
26.11.19 | 1e ronde | Aneta Laboutkova | Dominika Salkova | 3-6, 7-64, 6-1 | W15 Milovice | I. hard |
STATISTIEKEN
Aneta Laboutkova | Dominika Salkova | |
1e Service % | 51/87 (59%) | 45/96 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 19/51 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/96 (49%) | 39/87 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/183 (52%) | 88/183 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 13 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dominika Salkova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-3 | Dominika Salkova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Dominika Salkova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Dominika Salkova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Dominika Salkova | |
Aneta Laboutkova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
4-4 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-15 | ||
Aneta Laboutkova | 4-5 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aneta Laboutkova vs. Dominika Salkova - onderlinge wedstrijden
26.11.19 | 1e ronde | Aneta Laboutkova | Dominika Salkova | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Milovice | I. hard |
Aneta Laboutkova form & Dominika Salkova form
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail |
Dominika Salkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Talia Gibson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 5-2, Ya-Yi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | Miriam Bianca Bulgaru - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 5-7, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-75, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | Katy Dunne - niet aangetreden | wedstrijd detail |